351661-2023 - ÄndringSverige-Sollentuna: Städning av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städarbeten Sollentunahem
Referensnummer: A105/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911200 Städning av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av årsavtal städarbeten