351759-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Diverse ytbehandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsavtal 2019 drift av prioriterade cykelbanor - Stockholm
Referensnummer: T2018-01637
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233200 Diverse ytbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Se förfrågningsunderlag