Årsavtal 2019 Driftentreprenad Barmarksrenhållning och vinterväghållning samt rensning av dagvattenbrunnar av gatumark inom stadsdelsområde Hägersten, Liljeholmen, Skärholmen och del av Älvsjö
Referensnummer: T2018-01287
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
II.1.4.
Kort beskrivning
Se upphandlingsdokument.