Årsavtal 2019 Driftentreprenad Barmarksrenhållning och vinterväghållning samt rensning samt rensning av dagvattenbrunnar av gatumark inom stadsdelsområde Bromma
Referensnummer: T2018-01286
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
II.1.4.
Kort beskrivning
Se upphandlingsdokument.