351766-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Byggtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggtjänster
Beskrivning: Ramavtalet omfattar att L ska utföra betong- byggtjänster av främst mindre karaktär, allt med successiva avrop när behov uppkommer i den löpande verksamheten. Även om och tillbyggnader kan avropas på avtalet.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:181:Lot:1