See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av DIS - Värmeåtervinning Skäringe 1 & Toftinge 2
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - Undercentraler och värmepumpsanläggningar 8760, Kvalificerad DIS Undercentraler
Intern identifierare: SB 2026/483
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Ytterligare klassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av DIS - Värmeåtervinning Skäringe 1 & Toftinge 2