2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsverktyg
Beskrivning: Lantmäteriet bjuder härmed in till att ansöka om att få lämna anbud i Lantmäteriets upphandling om upphandlingsverktyg till inköpsenheten.
Intern identifierare: LM2026/052720
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000