See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redskapsbärare till markrenhållning
Beskrivning: Upphandlingen avser 2 st redskapsbärare till Servicekontorets avdelningar för markrenhållning, grönyteskötsel och vinterväghållning.
Intern identifierare: 2024-00025IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 34144430 Gatsopningsfordon, 34144440 Sandningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000