351927-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jobbsökningstjänster – Digitalt verktyg för rekrytering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitalt verktyg för rekrytering
BeskrivningUpphandlingen avser digitalt verktyg för rekrytering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79611000 Jobbsökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125451:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Optioner
Beskrivning av alternativenOptioner beskrivs avsnitt 2, Kravspecifikation.