351960-2016 - PlaneringSverige-Söderhamn: Hjullastare
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Hjullastare med maskinklass 221515 (11 t – 17 t) till Hudiksvalls kommun.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Hudiksvall.
Nuts-kod SE313 Gävleborgs län