352114-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Informationsstrateg till Nya Rya
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationsstrateg till Nya Rya
BeskrivningAUA.3 Orientering om projektet och uppdraget Gryaab driver ett stort projekt Nya Rya som är en utökning av vår reningsanläggning. Projektet kommer att pågå t o m 2038. I projektet har vi behov av funktionen Informationssamordnare och Informationsstrateg. Denna upphandling avser upphandling av Informationsstrateg till funktion Information.
Intern identifierare26/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000