35217-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Navigationsinstrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Navigation system to an automated underwater vehicle
Referensnummer: V-2022-0480
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38110000 Navigationsinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Purpose of procurement
KTH is seeking tenders for Navigation system to an automated underwater vehicle
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen