2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ljuskällor 2024
Beskrivning: Upphandling av ramavtal med en leverantör. Avtalet omfattar varuleveranser av ljuskällor.
Intern identifierare: FSN2024-0023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000