See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll-El, data och fiber/ Arvika
Beskrivning: Fastighetsunderhåll- El, data och fiber arbeten.
Intern identifierare: Dnr 2024-113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Åberopa annans kapacitet
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Informationspris
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Arbetsledning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Yrkesarbetare