See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtal - Fastighetssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser fastighetssystem.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121868:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 48000000 Programvara och informationssystem, 72212421 Programvaruutvecklingstjänster för fastighetsförvaltning