352267-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Kommunal vuxenutbildning inom VVS och fastighet
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunal vuxenutbildning inom VVS och fastighet
Beskrivning: Beställarens syfte med upphandlingen är att ingå Kontrakt med utbildningsanordnare i ett Öppet Avtalssystem som omfattar yrkesutbildning inom VVS och fastighet. Se upphandlingsdokument med bilagor för kompletterande information.
Intern identifierare: AMF 2024/275
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokument.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: Kommunal vuxenutbildning inom VVS och fastighet