2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktvisning av Digitala lås
Beskrivning: Koncerninköp i Västra Götalandsregionen (VGR) planerar för en eventuell kommande upphandling av Digitala lås. Syftet med produktpresentationen är att VGR ska få information om marknaden och leverantörer som kan leverera Digitala lås, fysiskt få se produkten samt att ta tillvara på erfarenheter, kunskaper och framtidsvisioner.
Intern identifierare: RS 2024-01909
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås, 44522200 Nycklar, 48000000 Programvara och informationssystem