2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av leverantör för tillverkning, leverans och montering av skyltar till Högskolan Dalarna
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud till Högskolan Dalarna. Vi upphandlar härmed en leverantör för tillverkning, leverans och montering av skyltar till Högskolan Dalarna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95912:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44423450 Namnskyltar, 44423460 Adresskyltar, 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523300 Upplysta namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning