352382-2026 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – Extern remiss IT-krav CardioMEMS
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss IT-krav CardioMEMS
BeskrivningExtern remiss gällande IT-krav på kommande upphandling inom CardioMEMS,
Intern identifierare2025-O001147
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning