2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkivmaterial och Museimaterial
Beskrivning: Detta avtal omfattar material och utrustning för arkiv, arkivering, museum och förflyttning av konst och känsligt material.
Intern identifierare: KS 2024/00186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37820000 Konstmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatorisk del