352465-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för fastighetsförvaltning – Systemstöd för Real Estate
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystemstöd för Real Estate
BeskrivningGöteborgs Hamn AB upphandlar ett it-system som stöder fastighetsförvaltningen.
Intern identifierare8202-26005
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000