352540-2026 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI- Mikroskop till hand och ryggkirurgi
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI- Mikroskop till hand och ryggkirurgi
BeskrivningAnmälan för kommande RFI- Mikroskop till hand och ryggkirurgi
Intern identifierare"ANGE Dnr"
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar