Officiellt namn: Stockholms universitet Postadress: Registrator Ort: Stockholm Postnummer: SE-106 91 Land: Sverige Att: Stefan Gustafsson E-post:stefan.gustafsson@su.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Juridiska tjänster, ramavtal.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Stockholm.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Stockholm universitet avser upphandla ramavtal för juridiska tjänster med tre (3) leverantörer.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
Datum för beslut om tilldelning av kontrakt 1.9.2016