352585-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Invalidfordon – Specialfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecialfordon
BeskrivningAvtal med Malmö Leasing gällande leverans av bussar med påbyggnation för specialtransport och färdtjänst
Intern identifierareMLAB-2025-0035
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193110 Invalidfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpecialfordon