2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begagnad Sopbil baklastare 2 fack EL operationell leasing
Beskrivning: Beställaren upphandlar en bättre begagnad elsopbil med operationell leasing vilket innebär att bilen redan är producerad, till exempel demobil. Beställaren har satt upp en kravspec med önskad funktion på bil och påbyggnad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98495:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall