Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde