Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71900000 Laboratorietjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter, 24960000 Olika slag av kemiska produkter, 38434560 Kemianalysator, 71620000 Analystjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde