2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl Hälsingland 2024
Beskrivning: Hudiksvalls kommun, Nordanstigs kommun, Söderhamn NÄRA, Ljusdals Renhållning AB och BORAB upphandlar ramavtal gällande avfallskärl med tillbehör och reservdelar
Intern identifierare: 14780
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avfallskärl Hälsingland 2024