352736-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för enskenetåg och skidliftar – Skidlift
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkidlift
BeskrivningAnläggandet av ny alpin nedfart i Hanaslövsberget där vi behöver en ny skidlift för att bygga ihop nedfaten med de andra backarna
Intern identifierare2026-252
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42418200 Utrustning för enskenetåg och skidliftar
Ytterligare klassificering (cpv): 42418290 Skidliftsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000