Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71400000 Stadsplanering och landskapsvård
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71410000 Stadsplanering, 71420000 Landskapsarkitektur
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 9 000 000,00 SEK