2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ett rekryteringssystem som stöd i myndighetens hela rekryteringsprocessen.
Intern identifierare: Ä 2025-2445
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Intern identifierare: 1919051-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav
Beskrivning: Föredraget alternativ
Intern identifierare: 1919052-1