See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsarbete med naturvårdsinriktning
Beskrivning: Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet ("UM"), behov av skogsarbete med naturvårdsinriktning – motormanuell fällning och röjning, småskalig maskinell skotning och avverkning.
Intern identifierare: Moe 1201/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier