2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Hoist Simulator
Beskrivning: The purpose of this RFI is to provide the SMA with information about the products available on the market and to provide a basis for proceeding with a possible procurement regarding a Mixed Reality/Virtual Reality Hoist Simulator.
Intern identifierare: 26-03628
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34741400 Flygsimulatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34152000 Träningssimulatorer, 34740000 Utrustning för flygplan eller rymdfarkoster, träningsapparater, simulatorer samt tillhörande delar