352958-2016 - KonkurrensutsättningSverige-Västervik: Transport på vattenvägar
Kvalificeringssystem – försörjningssektorerna
Tjänster
Direktiv 2004/17/EG
Detta meddelande är en inbjudan till anbudsgivning ja
II.1.
Den upphandlande enhetens benämning på upphandlingen
Skärgårdstrafik 2017.
II.2.
Typ av kontrakt
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster