See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skolskjuts-transporter för elever i förskoleklass, grundskola, grundsärskola och gymnasiesärskola och övrig personal i Osby kommun.
Intern identifierare: KS/2024-696
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 2 - Taxi anpassad skola inom kommunen
Beskrivning: Taxi-transport
Intern identifierare: Anbudsområde 2 - Taxi anpassad skola inom kommunen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 3 - Taxi grund- och anpassad skola externa skolor
Beskrivning: Pris
Intern identifierare: Anbudsområde 3 - Taxi grund- och anpassad skola externa skolor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 4 - Övriga resor
Intern identifierare: Anbudsområde 4 - Övriga resor
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 1 - Skolskjuts med buss
Intern identifierare: Anbudsområde 1 - Skolskjuts med buss