See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service med inriktning Restaurang och storhushåll, bageri och konditori samt lokalvård
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning gällande Service med inriktning Restaurang och storhushåll, bageri och konditori samt lokalvård
Intern identifierare: Af-2026/0046 4638
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling, LOU, 19 kap.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Service med inriktning Restaurang och storhushåll, bageri och konditori samt lokalvård
Intern identifierare: 1905254-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eskilstuna
Intern identifierare: 1905255-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ronneby
Intern identifierare: 1905263-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Skövde
Intern identifierare: 1905264-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Sundsvall
Intern identifierare: 1905265-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Västerås
Intern identifierare: 1905266-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Örebro
Intern identifierare: 1905267-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Nässjö
Intern identifierare: 1910132-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Värnamo
Intern identifierare: 1910133-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Västervik med tillkommande ort Vimmerby
Intern identifierare: 1910134-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Jönköping
Intern identifierare: 1910135-10