2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning av vårdpersonal - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Beskrivning: Bemanning av vårdpersonal - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bemanning av vårdpersonal - Dynamiskt inköpssystem (DIS)