2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetssystem RFI
Beskrivning: RFI inför en upphandlings av trygghetssystem med sensorteknik samt digitalt larmsystem med larmknapp
Intern identifierare: 2025-43
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem