353245-2022 - ResultatSverige-Norrtälje: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av vinterbelysning till Norrtälje stad
Referensnummer: TKN 2022-261
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser anskaffning av ny vinterbelysning till Norrtälje stad enligt upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31527200 Utomhusbelysning, 31530000 Delar till lampor och belysningsutrustning, 50232110 Färdigställande av offentliga belysningsanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se underlag
Observera att det värde som anges under ”uppskattat värde” endast är en uppskattning, och inte är bindande varken för Beställaren eller Entreprenören.