See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kost till äldreomsorg
Beskrivning: varm lumch och kall middag till äldreboenden
Intern identifierare: Kung 2025/156
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: varm lunch och kall middag till äldreboende
Intern identifierare: Upphandling av kost till äldreomsorg