353331-2020 - ResultatSverige-Västervik: Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västerviks Simhall Tillbyggnad E1 Avfuktning
Referensnummer: 20/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling Avfuktning till ny simhall västervik
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42512300 Värme-, ventilations- och luftkonditioneringsenheter, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling Avfuktning till ny simhall i västervik