353370-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Tryckta böcker, broschyrer och foldrar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 087/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 22310000 Vykort, 22461000 Kataloger
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen