353430-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Upphandling av nummerupplysningstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av nummerupplysningstjänst
BeskrivningUpphandlingen omfattar nummerupplysningstjänst via API. För mer information se bifogat upphandlingsdokument.
Intern identifierareA307.312/2024-937
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 48333000 Programvara för kontakthantering, 48810000 Informationssystem, 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster, 64223000 Personsökning, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av nummerupplysningstjänst
Intern identifierareUpphandling av nummerupplysningstjänst