See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 5 sopmaskiner
Beskrivning: Upphandling av 5 sopmaskiner
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144431 Sopmaskiner med suganordning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000