2. Förfarande
Förfarande
Titel: Polymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk
Beskrivning: Polymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk
Intern identifierare: 23SVOA1245
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24958300 Slamkemikalier
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Polymerer för avvattning till Henriksdals reningsverk