353565-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Informations- och IT-säkerhetskonsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformations- och IT-säkerhetskonsult
BeskrivningUpphandling av en Informations- och IT-säkerhetskonsult för att skapa operativ framdrift och strategisk kvalitet i informationssäkerhetsarbetet i ledning av koncernens säkerhetschef.
Intern identifierare25/93
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000