See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts
Beskrivning: Skolskjuts Salakommun under ett (1) läsår, ht 24 och vt 25
Intern identifierare: KS 2024/295
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000