2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning Familjehemssekreterare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bemanningstjänst avseende Familjehemssekreterare till Barn och familjeenheten, myndighetsutövning, Karlshamns kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Socalsekreterare
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132419:Lot:1