35400-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Skolskjuts Buss
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts Buss
BeskrivningUpphandling av skolskjuts buss för Kumla kommun. Uppdelat på två turpaket.
Intern identifierare23/33
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000