2. Förfarande
Förfarande
Titel: Svenskt viltkött
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå kommuns behov av viltkött till måltidsverksamheten inom Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2023/1292
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15119300 Vilt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Svenskt viltkött